ריצה – נמצאה כדרך יעילה להעלמת צלוליטיס!

ריצה נמצאה כדרך יעילה להעלמת צלוליטיס

אז מהו בכלל צלוליטיס ואיך הוא נגרם? לפני שאת מנסה להילחם בצלוליטיס חשוב שתביני מהו בכלל אותו צלוליטיס הידוע לשמצה ולמה הוא קורה.

אז ככה – צלוליט נגרם עקב חדירת שומן לרקמות החיבור בעור. אותו שומן שמצליח לחדור לעור שלנו הוא בדיוק מה שנקרא צלוליטיס. רוב מי שסובלת מהתופעה מעדיפה לנסות ולהקטין אותה כמה שיותר ואם ניתן אז אפילו להעלים אותה. במאמר זה תקבלו מעט טיפים בנושא.

פעילות גופנית והאפקט שלה על הצלוליט

פעילות גופנית הגורמת למאמץ רב כגון ריצה, שחייה, אופניים, הליכה וכל פעילות מאמצת נוספת מפחיתה את השומן בגוף ועל כן גם את נראות הצלוליט שהוא הרי שומן בעצמו.

אין זה אומר שנשים רזות אינן סובלות מהתופעה, אבל מישהי עם עודף משקל תסבול מכך יותר ויראו את זה עליה הרבה יותר.

ריצה היא אחת הפעילויות שגורמות לגוף להתאמץ מאוד ולהזיע, כל ריצה ארוכה שורפת מאות קלוריות וגורמת לשומן הגוף להעלם לאיטו. על כן מי שרוצה להילחם בצלוליטיס בדרך טבעית ובריאה שתתחיל לרוץ.

האפקט כמובן הוא אינו מידי ואינו משפיע על כולן אותו דבר. נדרשת סבלנות ואורח רוח. אם תצליחי להתמיד בפעילות גופנית לאורך זמן, אחוזי השומן בגוף שלך ירדו וכך גם הצלוליטיס יקטן.

דרכים רבות וטובות להעלמת צלוליטיס

לא רק פעילות גופנית נמצאה יעילה בהקטנת והעלמת צלוליטיס. תזונה נכונה ומאוזנת תטיב עמך גם בנושא הזה. נמצא כי צריכה מרובה של מלח מנפחת את תאי השומן ובכך גורמת להם להראות בולטים יותר.

לכן מומלץ לנקוט בדיאטה דלת נתרן. גם סוכר אינו מומלץ מכיוון שהוא משפיע על רמת השומנים וכמות השומנים בדם וגורם לעלייה במשקל, מה שבהכרח יוצר צלוליטיס.

מה שכן מומלץ לאכול זה הרבה מאוד מאכלים המכילים סיבים תזונתיים כגון ירקות ופירות, מכיוון שהם מסייעים רבות למערכת העיכול לבצע עיכול תקין ומסלקים פסולת מיותרת מהגוף.

טיפ קטן מאיתנו

ישנם גם לא מעט קרמים ופילינגים ייעודיים שהומצאו בשנים האחרונות, ואפילו שלל טכנולוגיות קוסמטיות מגוונות הכוללות קרני לייזר וכדומה, אשר הומצאו במיוחד למען מטרה זו, אבל אלו הן רק סוג של פתרון זמני לבעיה קיימת שהיא רחבה ועמוקה יותר.

לכן טיפ מאיתנו – הקפידי על תזונה מאוזנת ופעילות גופנית ועברי לאורח חיים מאוזן הרבה יותר, היאזרי בסבלנות ולאט לאט תראי תוצאות.

וטיפ עוד יותר חשוב – תקבלי את עצמך כמו שאת. תלמדי לחיות עם השינויים שהגוף שלך עובר עם השנים ותחיי איתם בשלום. גוף האשה הוא גוף שאין כמותו, יש לו יכולות מדהימות שצריך להוקיר ולכבד.

Facebook
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

סגירת תפריט