רעיונות למתכונים משגעים עם ממרח קינדר

מי לא אוהב שוקולד קינדר? מי? נכון שהמיתוג שלו מתייחס בדרך כלל לילדים, אבל ביננו – גם אנחנו המבוגרים מאוד מאוד אוהבים את הטעם העשיר והמפנק של קינדר על שלל מוצריו. עכשיו יצאה גרסה של קינדר בתצורת ממרח. אין סוף לרעיונות שמיד עלו לי לראש. מלא קינוחים טעימים, ולכולם יהיה את הטעם האלוהי של קינדר. מה צריך יותר מזה בחיים?

היתרונות של קינדר כממרח על פני חטיף

ממרח קינדר מגיעה בצנצנת גדולה, ולא כחטיף. לכן היכולת לשלוט בכמות הממרח בו את משתמשת בכל פעם היא לגמרי בידיים שלך. אם תחליטי שאת רוצה לפנק את ילדיך בחטיפי שוקולד תוצרת בית, בריאים יותר מהחטיפים שניתן לקנות בחנויות השונות, תוכלי לשלוט בכמות הסוכר ובכמות ממרח הקינדר שתכניסי לתוך החטיף, תוכלי לעצב אותו בגודל שנראה לך הכי מתאים וגם תחסכי בעלויות. והילדים? להם לא יהיה איכפת, העיקר לקבל את החטיף היומי בטעם האהוב והמוכר.

רעיונות למתכונים ממש טעימים

כמות הרעיונות שעלו לי בראש כששמעתי על כך שקיים ממרח קינדר הייתה עצומה. אני חובבת קינדר מושבעת, ונראה לי שגם ילדיי הקטנים בדרך להיות מעריצים שרופים של אדון קינדר, לכן חשוב היה לי להנגיש להם את המוצר אבל בכמויות קטנות יותר, כמויות בהן אני שולטת, וגם כמובן חסכון כלכלי… הנה מספר רעיונות של מתכונים שכבר ניסיתי:

  • עגת מוס שוקולד קינדר
  • עוגת שמרים עם מלית קינדר
  • פרלינים קטנטנים במילוי ממרח קינדר
  • לחם מרוח בממרח קינדר!
  • אצבעות קינדר קטנות וביתיות בתוספת ממרח קינדר ושלל פינוקים נוספים

היד עוד נטויה, אני רק התחלתי לנסות ולרקוח במטבח שלי מתכונים מגוונים עם הממרח המשגע הזה. חייבת לציין שהממרח מאוד נוח לעבודה, וכל כך טעים שאני לא מבינה איך לא חשבו על זה קודם…

קצפת גלידן תהיה תוספת נהדרת לקינוח קינדר אגדי>>

יתרונות בריאותיים של קינדר על פני שוקולדים אחרים

אולי בריאות זו לא המילה הכי נכונה להשתמש בה כאשר מדברים על כל הקשור בשוקולד אבל הכוונה היא שלשוקולד קינדר יש יתרונות מסוימים על פני המתחרים: קינדר מכיל יותר חלב המסייע לבניית עצמות אצל ילדים, הוא מגיע בתצורות קטנות יחסית וניתן לשלוט על הכמות אותה הילד אוכל בכל פעם. האריזות שלו נוחות מאוד ומאפשרות אחסון נוח השומר על טריות השוקולד בארון לאורך זמן (אלא אם הילד גילה את המחבוא ולמד לטפס על הכיסא ולהגיע בעצמו. במקרה כזה סביר להניח כי השוקולד יעלם במהרה ולא תצטרכו לבדוק בכלל אם הטריות נשמרת או לא).

כמות הקפאין בקינדר היא נמוכה גם כן ועל כן כאשר אני רוצה לפנק את ילדיי בשוקולד אני תמיד מעדיפה לתת להם קינדר מסוג כלשהו. עכשיו, לאחר שגיליתי את הממרח בטעם קינדר אני פשוט מכינה בעצמי חטיפים עם הממרח וכולנו בריאים ומאושרים יותר.

 

Facebook
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

סגירת תפריט