בוחרים מוהל – בריאות התינוק מעל לכל

מוהל מומלץ

הגיע הרגע המרגש ונולד לכם בן זכר. המשימה הראשונה שלכם היא למצוא מוהל מומלץ בעל רזומה ארוך ומכובד של אירועי ברית מילה מאחוריו. האמת? הדבר הזה הוא פחות מסובך ממה שהוא נראה. ניתן כיום לראות באתרי האינטרנט השונים המלצות על מוהלים שנכתבו על ידי הורים, אך אם אתם לא סומכים על הדעות הכתובות ברשת תוכלו לשאול מכרים וחברים שימליצו לכם הם על מוהלים מומלצים באזור מגוריכם.

מדוע כדי להזמין לברית מילה מוהל מומלץ?

למה כדאי גם לכם לקבל המלצה על מוהל מסוים ממישהו שכבר עבר את אירוע הברית בשלום? פשוט מאוד – כי עם בריאות התינוק לא מתעסקים. אם אתם סומכים על אותו אדם שממנו קיבלתם את ההמלצה, קחו אותה בשתי ידיים ושריינו לכם את אותו מוהל שיגע אליכם לאירוע המרגש. ככל הנראה אותו מוהל מומלץ הוא מוהל בעל ניסיון רב וידע נרחב שביצע הרבה מאוד אירועי ברית מילה בחייו. מוהל טוב שאשפר לסמוך עליו ייתן לכם שקט נפשי באירוע. לא תצטרכו לדאוג יותר מדי ובלי שתשימו לב ברית המילה לתינוק תסתיים במהרה ואתם תוכלו להנות באירוע שלכם מהאורחים שהזמנתם ולחגוג יחד איתם.

הכין ניתן למצוא רשימה אותנטית של מוהלים מומלצים?

ישנה רשימה מסודרת של מוהלים מוסמכים עלי ידי הרבנות ועל ידי משרד הבריאות אשר תוכלו למצוא באתר השירותים והמידע הממשלתי. את הרשימה של המוהלים קובעת ועדה אשר מורכבת מרופאים, רבנים ומוהלים שהם כולם נציגי משרד הבריאות והרבנות הראשית לישראל. ועדה זו נמצאת עם היד על הדופק ובודקת כל תלונה של הורים לגבי מוהל מסוים גם אם הוא הוסמך בעבר על ידי הוועדה ועבר את כל הבחינות ההלכתיות, הרפואיות והמקצועיות שיש לעבור. לכן אתם יכולים להעזר ברשימה זו כאשר אתם רוצים לבחור מוהל לברית המילה של תינוקכם. תוכלו למצוא באתר זה מוהל על פי אזור מגורים לנוחיותכם.

אל תיקחו סיכונים מיותרים ובחרו מוהל מומלץ

סיכונים בחיים כדאי ואף רצוי לפעמים לקחת, לעיתים הן מניבים תוצאות טובות וגם אם לא, מקסימום לקחתם סיכון והפסדתם. הדבר נכון עד שמגיעים לבריאות ובטח ובטח אם הדבר נוגע לבריאות של תינוק שזה עתה נולד. במקרה הזה אסור לקחת סיכונים. תינוק שרק נולד חשוף לזיהומים וחשוף למושבות רבות של חיידקים אשר נמצאים באוויר ועל כן יש לשמור על התינוק ולא לחשוף אותו לגורמי הסיכון הללו. מוהלים מומלצים יודעים את העבודה. הם תמיד יגיעו עם ערכה סטרילית הכוללת אך ורק כלים חדשים אשר עברו עיקור וסטריליזציה ומוכנים לשימוש חד פעמי באירוע הברית של התינוק שלכם. כמו כן את החיתוך עצמו הם יבצעו בצורה בטוחה שלא תפגע בתינוק וינחו אתכם איך להתנהג עם התינוק בשעות ובימים שלאחר ביצוע ברית המילה.

ברית מילה – אירוע קסום שלא שוכחים

ברית מילה זהו אירוע חשוב ביהדות, אירוע בלתי נשכח ומרגש מאוד. תוכלו להנות גם אתם מאירוע קסום ונטול דאגות אם רק תשריינו לכם מוהל מומלץ אשר אתם סומכים עליו בעיניים עצומות. אם אתם תהיו רגועים, בלי דאגות מיותרות ותהנו מהאירוע כך גם האורחים שלכם ירגישו אתכם ויהנו גם הם יחד איתכם.

 

Facebook
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

סגירת תפריט